Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Segregacja odpadów - warsztat prowadzony na oddziale gastroenterologii przez przedstawiciela KPCEE.

Dnia 12.09.2017 r. na oddziale gastroenterologii w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 1 odbył się warsztat „Segregacja odpadów” prowadzony przez przedstawiciela KPCEE.
W spotkaniu uczestniczyły dzieci hospitalizowane w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 1 z oddziału hematologii i gastroenterologii.
Dzieci z zainteresowaniem oglądały prezentację o ochronie środowiska. Aktywnie uczestniczyły w zajęciach , zadawały pytania , rozwiązywały zadania przyrodnicze. Każde otrzymało drobny upominek.
Takie spotkania pozytywnie wpływają na integrację grupy rówieśniczej , a przede wszystkim mają działanie terapeutyczne – pomagają zapomnieć o chorobie.