Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Piękne motyle na onkologii.

Dnia 13 września 2017 w świetlicy Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 na oddziale Pediatrii, Hematologii i Onkologii odbyła się impreza pt. „Motyle – to nie bajka lecz życie”. Wzięło w niej udział sześcioro dzieci wraz z rodzicami oraz nauczyciel przedszkola i pozalekcyjnych zajęć wychowawczych. Imprezę przygotował i poprowadził ks. Dariusz Okoński – znawca i wielbiciel przyrody. Pokazał nam najciekawsze motyle Polski i świata w prezentacji multimedialnej oraz przekazał związane z nimi ciekawostki. Impreza zakończyła się wykonaniem modeli motyli oraz krótkim testem, który podsumował i utrwalił zdobyte informacje o motylach.

Opracowanie: D. Okoński i E. Konarska - Koźlak