Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Obchody Święta Niepodległości na oddziale gastroenterologii.

6 listopada 2017 roku na oddziale gastroenterologii w Szpitalu Uniwersyteckim NR1 obchodziliśmy Święto Niepodległości.

Dzieci obejrzały prezentację związaną z dniem 11-go Listopada. Wykonały zbiorową pracę plastyczną z symbolami narodowymi, brały udział w zabawach.

Obchodom tego święta towarzyszyła miła, bezstresowa atmosfera i choć na chwilę udało się zapomnieć o chorobie. Takie działania przyczyniają się do kształtowania postaw patriotycznych i mają oddziaływanie terapeutyczne.