Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

powrót

Kolędnicy w WSD

Hej kolęda, kolęda…
     Goście są zawsze mile widziani, a tacy goście w szczególności. Uśmiechnięci, rozśpiewani wolontariusze 4don 4lord już po raz czwarty kolędowali w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w dniu 20 stycznia 2018 r. Młodzi ludzie znaleźli czas by odwiedzić tych, których choroba zmusiła do hospitalizacji. Józef z Maryją prowadzili kolorowy orszak od sali do sali śpiewając kolędy i rozdając prezenty. Ks. Piotr Wachowski wraz z wolontariuszami modlił się, prosząc o zdrowie i błogosławieństwo dla każdego dziecka i jego opiekunów. Nad całością czuwała p. Mariola Ciesielska.
     Spotkanie z kolędnikami, ich życzliwe podejście, zainteresowanie sprawami każdego pacjenta, uśmiech i upominki na pewno pozostaną w pamięci naszych podopiecznych. Mamy nadzieję, że także dla tych wspaniałych młodych ludzi, którzy pomyśleli o swoich chorych kolegach, spotkanie to przyniosło wiele korzyści.


Dziękując za okazaną pamięć i serce czekamy na przyszłoroczne odwiedziny.
Opracowała Beata Kocoń