Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

powrót

Dzieci - dzieciom w dniu ich święta.

     Dzień Dziecka to wymarzony czas dla wszystkich milusińskich. W tym roku pacjenci Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego rozpoczęli świętowanie nieco wcześniej, bowiem już w poniedziałek 28 maja. Stało się to za sprawą uczniów z Zespołu Szkół w Osielsku, którzy wspólnie z nauczycielami przygotowali piękny montaż słowno - muzyczny.
     „Wesołe nutki” kolejny raz sprawiły niespodziankę naszym uczniom. Tym razem udowodniły, że nie tylko pięknie śpiewają ale także tańczą i recytują. Doceniamy ogrom pracy jaki trzeba było włożyć w przygotowanie takiego występu i zaadoptowanie go do „sceny” w szpitalu. Artyści razem z opiekunami sprostali trudom logistycznym, organizacyjnym, tremie i sprawili, że poniedziałkowe przedpołudnie było bardzo wesołe, kolorowe i szczęśliwe dla wszystkich uczestników tego spotkania.
     Dziękujemy za życzliwość, poświęcony czas i upominki, które jak zawsze sprawiły dużo radości dzieciom. Cieszymy się, że rośnie nam młode pokolenie wrażliwe na potrzeby innych. Dzięki Wam drodzy Goście szpitalne życie nabrało pięknych barw.

Maria Górska