Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2017/2018

Bartek Wrona w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 – 23.02.2018

Mieliśmy niesamowitą przyjemność gościć w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii SU nr 1 piosenkarza, kompozytora, tekściarza i tancerza - Bartka Wronę. Spotkanie, w którym uczestniczyli młodzi pacjenci, rodzice i personel oddziału, był niecodzienną możliwością porozmawiania ze znaną osobą, którą do tej pory znaliśmy tylko ze szklanego ekranu i radia. Bartek Wrona jest nie tylko muzykiem, ale człowiekiem wielu talentów - lubi prace domowe, świetnie gotuje i troskliwie opiekuje się swoimi córkami. Dziękujemy, że znalazł dla nas czas. My też postaraliśmy się o to, aby nasz gość czuł się u nas dobrze, więc przygotowaliśmy wiersz na powitanie i układ taneczny który przygotowała i poprowadziła Kasia Niedzwiec wraz ze swoją córeczką. Dziękujemy naszej wiernej przyjaciółce - Pani Ani Knasińskiej, za umożliwienie tego spotkania i przygotowanie następnej niespodzianki – prezentu dla Bartka Wrony z okazji jego urodzin, które obchodzi 5 marca. Był więc tort czekoladowy, bukiet wspaniałych róż i słoik miodu prosto z pasieki. Oczywiście odśpiewaliśmy „100 - lat” i nie tylko, a potem zdjęciom i rozmowom nie było końca.

Opracowała: Ewa Konarska - Koźlak