Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2016/2017

powrót

"Światowy Dzień Pluszowego Misia" w szpitalu Uniwersyteckim nr 1, Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży - zobacz galerię zdjęć

25 listopada 2016 roku pacjenci przebywający na Oddziale Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży mieli okazję spotkać się z pluszowym misiem. W tym dniu niespodziewany gość, który okazał się misiem polarnym przygotował dla dzieci mnóstwo zadań. Uczniowie rozwiązywali quiz o niedźwiedziach, zagadki o zwierzętach lasu, układali niedźwiadkowe puzzle oraz wykonali papierowego misia. Do najciekawszych i najzabawniejszych zadań, które sprawiły najwięcej radości należało wykonanie makijażu misiowi polarnemu oraz kończąca imprezę zabawa ruchowa z misiem polarnym. Ponieważ małym pacjentom tak bardzo podobało się spotkanie z misiem polarnym harcom nie było końca.

Pod koniec imprezy wszyscy uczestnicy dziękowali nauczycielom szkoły szpitalnej za zorganizowanie tak świetnych zajęć, które pomogły choć na jakiś czas zapomnieć dzieciom o chorobie. 

Prowadzący i autorzy zdjęć: J. Rocławska, S.Kamieńska, B. Wysińska