Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2016/2017

Motozające na Oddziale Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 1 im. Dr Jurasza – 10.04.17 - zobacz galerię zdjęć

Dnia 10 Kwietnia na oddział Pediatrii, Hematologii i Onkologii zawitali niesamowici goście – Motozające. Przybyli do dzieci na swych wspaniałych motocyklach obładowani świątecznymi podarunkami. Nie dość, że samo przybycie naszych motocyklowych przyjaciół było już dla dzieci ogromnym przeżyciem, to przywieźli ze sobą wspaniałego gościa – czarodzieja Pana Mariusza Czajkę. Niezwykły to iluzjonista. Pokazywał niesamowite sztuczki i oczarował nas swoim poczuciem humoru i urokiem osobistym. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Moto DawcyUśmiechu obdarowali wszystkie dzieci z naszego oddziału prezentami. Szczególnie ucieszył naszych pacjentów jeden z nich – maskotka zajączka Franka, która została uszyta własnoręcznie i osobiście przez naszych gości. Otrzymaliśmy też koraliki do sprasowania, przybory papiernicze i wykrojniki oraz zestawy klocków i gier na poszczególne piętra oddziału. A ponieważ podarków było dużo starczyło też prezentów na obdarowanie dzieci i młodzieży z gastroenterologii oraz chirurgii. Dziękujemy Wam Moto DawcyUśmiechu!!!

Opracowała: Ewa Konarska - Koźlak