Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2016/2017

Dzień Pielęgniarki w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym

Dnia 12 maja, w sali malinowej Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego, odbywała się uroczystość związana z obchodami Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki. Personel medyczny w naszym szpitalu cechuje się ogromną życzliwością i wyjątkową uprzejmością. Dzieci i grono pedagogiczne postanowiły uczcić ten szczególny dzień przygotowując przedstawienie do wiersza Jana Brzechwy „Żaba”. Wśród zaproszonych gości była Dyrekcja Szpitala, Panie Pielęgniarki z wszystkich oddziałów i mali pacjenci. Emocje związane ze sztuką przyczyniły się do wywołania uśmiechu na twarzach widzów. Zmagania dzielnej żaby i jej druha doktora  na pewno, na długo zostaną w pamięci wszystkich uczestników spotkania.