Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2015/2016

Zakończenie roku szkolnego - zobacz galerię zdjęć

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, życzeń i podziękowań. W naszej szkole, we wszystkich szpitalach, nauczyciele podczas spotkań z uczniami nagradzali ich wysiłek związany z całoroczną edukacją, wręczając dyplomy oraz obdarowując drobnymi upominkami. W Klinice Onkologii i w Klinice Psychiatrii podczas uroczystości zawiązanych z zakończeniem roku szkolnego uczniowie przebywający w szpitalu przed kilka tygodni, a nawet miesięcy otrzymali od swoich wychowawców piękne książki z imiennymi dedykacjami. Stało się to możliwe dzięki pomocy Stowarzyszenia Nowe Różowe Okulary, którego wolontariusze zorganizowali akcję „Daj książkę…Weź uśmiech!”.

W imieniu naszych uczniów serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w tę akcję – niech uśmiech dzieci będzie najlepszym wyrazem wdzięczności.

Wszystkim uczniom życzymy wyczekiwanych, słonecznych, zdrowych, ale przede wszystkim bezpiecznych i... zasłużonych wakacji.