Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2015/2016

21 marca 2016 r. pacjenci przebywający na Oddziale Chirurgii Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 uczestniczyli w spotkaniu wiosenno-wielkanocnym. Ponieważ był to pierwszy dzień wiosny, zadaniem dzieci było wyszukanie haseł – zdań odpowiadających nowej porze roku. Następnie uczestnicy zapoznali się z tradycjami wielkanocnymi oraz wykonali papierowe zwierzątka - zajączki, kurczaczki i baranki. Swoje prace umieścili w świątecznym koszyczku. Wszystkich zebranych połączyła wspólna atmosfera świąt i pamiątkowa fotografia.
Zajęcia o tej samej tematyce odbyły się na Oddziale Pediatrii WSOZ w dniu 23 marca 2016 r.

Opracowali: Bożena Wysińska, Justyna Rocławska