Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Uroczystość z okazji Dnia Matki w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej

18 maja 2015 r. w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej WSD w Bydgoszczy odbyła się wcześniejsza uroczystość z okazji Dnia Mamy. Nasi wychowankowie przygotowali dla mam niespodziankę - krótką część artystyczną, na którą składały się: wiersz zadeklamowany przez jedną z pacjentek Ośrodka Rehabilitacji, występ wokalny, zabawy integracyjne i artystyczne. Dzieci mogły wykazać się inwencją twórczą w pracy plastycznej, podczas której „projektowały” najpiękniejszą suknię dla swojej mamy. Mamy czynnie włączały się do zabawy. Uroczystość zakończyło wręczenie mamom własnoręcznie wykonanych upominków.

Dzieciom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości serdecznie dziękuję, a dla wszystkich Mam przekazujemy najlepsze życzenia, aby ich święto trwało przez cały rok.

Joanna Michalak