Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Sprawozdanie z imprezy karnawałowej na Oddziałach Chirurgii Dziecięcej oraz Ortopedii Dziecięcej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1

Dnia 28 stycznia 2015 roku dzieci z Oddziałów Chirurgii i Ortopedii Dziecięcej uczestniczyły w imprezie „Smerfowy karnawał”. Na początku dzieci uświadomiły sobie tradycje i znaczenie karnawału. Honorowym gościem był „Smerf”, który przygotował dla dzieci wiele zadań, między innymi konkurs z Osiłkiem, wróżby Smerfa Marzyciela oraz zagadki Papy Smerfa. Uczestnicy wykonali również plakat pt. ”W smerfowym lesie” oraz wyklejali obrazki smerfów. Całemu spotkaniu towarzyszył dzieciom uśmiech, a wystrój świetlicy w postaci kolorowych balonów i serpentyn wprowadzał wszystkich w balowy nastrój. Tegoroczna impreza karnawałowa była udana i zapewne będzie przez małych pacjentów niezapomniana.