Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Przedstawienie „Królewna Śnieżka i 7 Celebrytów” na oddziale Gastroenterologii.

Dnia 16.06 2015r. na Oddziale Gastroenterologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Bydgoszczy zaprezentowali przedstawienie teatralne pt.”Królewna Śnieżka i 7 Celebrytów”.
Przedstawienie było w języku polsko- angielskim. Oryginalne stroje oraz doskonała i humorystyczna gra aktorów pozytywnie wpłynęła na aktywność dzieci. Wszyscy doskonale się bawili . Takie spotkania dostarczają dzieciom pozytywnych emocji , uwrażliwiają na sztukę , a przede wszystkim pozwalają choć na chwilkę zapomnieć o chorobie.

Monika Krajniak