Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Przedstawienie "Pan Twardowski" na Oddziale Gastroentereologii

Dnia 04.12.2014 na Oddział Gastroenterologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 zawitali goście z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 im. Louisa Braille‘a.  Byli to aktorzy ze szkolnego Koła teatralnego. Przedstawili sztukę  pt.”Pan Twardowski”.  Wszyscy przebrani byli w piękne, dostojne stroje, które doskonale oddawały nastrój sztuki. Dzieci z zaciekawieniem  oglądały przedstawienie. Panowała jednocześnie atmosfera zabawy i skupienia. Wszyscy dobrze się bawili.

Takie spotkania odgrywają bardzo dużą rolę w procesie hospitalizacji, pozwalają zapomnieć  chociaż na chwilę o chorobie.