Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Pokaz mody w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym

W czwartek, dnia 26 kwietnia w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy odbył się niecodzienny pokaz mody. Uczniowie szkół: Technikum Fryzjerskiego Zespołu Szkół nr 1 im. Bartłomieja z Bydgoszczy oraz Zespołu Szkół Handlowych im. Marii Dąbrowskiej w Bydgoszczy połączyli swoje siły, co zaowocowało wspólnym projektem modowym, który swoimi fryzurami oraz kreacjami sięgał czasów XVIII I XIX wieku. Pokaz ten dostarczył naszym podopiecznym wielu pozytywnych emocji, dodatkowo okazał się być wspaniałą lekcją historii.

Organizatorzy: Joanna Grochowska, Justyna Rocławska