Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

Mikołajki w Szpitalu Zakaźnym - 6.12.2014 r. - zobacz galerię zdjęć

Dnia 6 grudnia na Oddziale Pediatrii, Chorób Infekcyjnych i Hepatologii w Szpitalu Zakaźnym mieliśmy niespodziewanego gościa. Odwiedził nas święty Mikołaj. Dzieci powitały go z radością, chętnie podejmowały rozmowę a niektóre pochwaliły się wierszykiem lub piosenką. Mikołaj natomiast pomógł w rozwiązywaniu specjalnych rebusów a na koniec obdarował naszych podopiecznych niespodziankami. Prezenty były owocem tradycyjnej już zbiórki „Biały Miś” organizowanej przez Annę Szopę i Martę Wiśniewską.

Całe spotkanie ubiegło w radosnej atmosferze i pozwoliło dzieciom na chwilę oderwać się od szpitalnej rzeczywistości.

Marta Kozłowska, Piotr Libera