Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Uroczystości szkolne / Uroczystości szkolne 2014/2015

powrót

Mikołajki na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza - zobacz galerię zdjęć

Na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza Mikołaj gościł w tym roku już 4 grudnia. Przyjechał do nas saniami zaprzęgniętymi w dwa renifery. Nie zabrakło pomocników, którzy pomagali mu dostarczyć worek z prezentami, przeznaczonymi dla dzieci z oddziałów chirurgii, okulistyki i ortopedii. Miłą atmosferę wprowadziła wspólna zabawa plastyczna, w której dzieci wraz z rodzicami przygotowali Mikołajowi wydzierankę jego sylwetki. Uczniowie zapoznali się z tradycjami mikołajkowymi, rozwiązywali zagadki i krzyżówki. W ramach podziękowania za wspaniałe upominki dzieci wręczyły Mikołajowi wykonanego przez siebie renifera. Radości i uśmiechu było wiele, ale obowiązki naszego gościa wzywały go do dalszej podróży.