Uczestnicy imprezy związanej z obchodami Światowego Dnia Serca Czworonożni przyjaciele w Klinice Onkologii  w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 Dogoterapia  na Oddziale Neurologii w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym Uczniowie podczas zajęć szkolnych o charakterze terapeutycznym.

Laboratoria przyszłości

powrót 2023-01-27

Styczniowie wypieki w Klinice Pschiatrii (styczeń 2023).

     W tym roku z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie z Kliniki Psychiatrii przygotowali miłe spotkanie z seniorami z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w SU nr 1.
Pacjenci z oddziału dziennego upiekli babeczki z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach Laboratoria Przyszłości #laboratoriaprzyszlosci. Pięknie ozdobione słodkości zostały wręczone seniorom na spotkaniu we wtorek 24 stycznia.

  Jeszcze przed feriami chcąc poczuć karnawałowy nastrój młodzież z Kliniki Psychiatrii Stacjonarnej z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach Laboratoria Przyszłości #laboratoriaprzyszlosci oraz produktów i sprzętu ofiarowanego przez bank BNP PARIBAS, piekła w czwartek 26 stycznia gofry. Znikały błyskawicznie, nawet personel nie mógł się im oprzeć.

Były to również kolejne działania w całorocznym programie "Kulinarne wyzwania-smacznie, mądrze, razem".