Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w Klinice Psychiatrii Dziennej (kwiecień 2023).

W Klinice Psychiatrii Dziennej przygotowania do Świąt Wielkanocnych zaczęliśmy od pieczenia i dekorowania mazurków już tydzień wcześniej - oczywiście z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach #LaboratoriaPrzyszłości #laboratoriaprzyszlosci #Laboratoria oraz pomocy banku #BNPParibas. Potem przyszedł czas na zrobienie pysznych sałatek i jajek faszerowanych. Pięknie przystrojone i zastawione smakołykami stoły powitały gości i młodzież na śniadaniu wielkanocnym w ostatni dzień szkoły czyli środę. Uczniowie w krótkim przedstawieniu przybliżyli tradycje wielkanocne i złożyli wszystkim świąteczne życzenia.
Warto dodać, że nasza młodzież kolejny raz odwiedziła też z życzeniami i słodkimi mazurkami pacjentów z Zakładu Opiekuńczo Leczniczego.