Projekt "Razem przez cztery pory roku" w KPD (listopad 2022).

W tym roku w Klinice Psychiatrii Dziennej realizowany jest projekt "Razem przez cztery pory roku". Zaplanowane w ramach projektu działania są dla uczniów okazją do poznawania siebie, swoich możliwości, kształtowania właściwych relacji, a także szukania dróg własnego rozwoju. Na ostatnich zajęciach nasi podopieczni udali się na łono przyrody, by poszukać ostatnich oznak jesieni oraz elementów symetrii w otaczającym nas świecie i zatrzymać je w obiektywie. Wykorzystali do tego celu sprzęt zakupiony w ramach #LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci. Kontakt z naturą oraz skupienie się na zrobieniu dobrej jakości zdjęć pozwolił uczniom odreagować napięcie spowodowane pobytem w szpitalu. Wspólnie spędzony czas wpłynął pozytywnie na wzmocnienie relacji między nimi; niektórzy odkryli w sobie nowe możliwości i talenty.