Pieczemy gofry w Klinice Psychiatrii (wrzesień 2022).

Dzięki udziałowi szkoły w programie #LaboratoriaPrzyszlosci, #LaboratoriaPrzyszłości oraz przy wsparciu darczyńców nasza placówka zakupiła m.in. sprzęt do zajęć kulinarnych. Uczniowie z Kliniki Psychiatrii nie mogli się doczekać, by go użyć. Po omówieniu zasad bezpiecznej i higienicznej pracy, z wielkim zaangażowaniem i radością przystąpili do działania. Zrobili ciasto i wypiekali pyszne gofry. Następnie je dekorowali ulubionymi dodatkami. Wypieki bardzo szybko znikały z talerzy, jednak uczniowie nie zapomnieli o personelu medycznym i nauczycielach, którym podarowali własnoręcznie upieczone gofry. Z niecierpliwością wyczekują kolejnych zajęć w kuchni. Warto dodać, że zajęcia kulinarne odbywają się zgodnie z założeniami programu własnego „Kulinarne wyzwania - smacznie, mądrze, razem”, stworzonego specjalnie na tę okazję przez nauczycieli naszej szkoły.

Zaspół Laboratoriów Przyszłości.