Kolędowanie w stylu ludowym w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym (grudzień 2022).

Okres Świąt Bożego Narodzenia to doskonała okazja do pielęgnowania polskich tradycji. „ Lulajże Jezuniu”„ i inne kolędy rozbrzmiewały podczas wigilii oddziałowych. Na oddziale endokrynologii jasełka odbyły się w stylu ludowym.  Każdy znalazł rolę dla siebie. Dziękujemy młodzieży i dzieciom dzieciom, które wcieliły się w rolę fotografa i wykonały zdjęcia z wykorzystaniem aparatu cyfrowego w ramach sprzętu zakupionego z #laboratoria #Laboratoria #LaboratoriaPrzyszłości., uwieczniając naszą uroczystość.