Konkursy i wystawy /

Zaproszenie do udziału w konkursie „Bądź EKO!”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie adresowanym
do uczniów przebywających na leczeniu na oddziałach dziecięcych bydgoskich szpitali.
1. Cele konkursu:
   - odwracanie uwagi dzieci od problemów związanych z chorobą i pobytem w szpitalu;
   - uwrażliwienie na piękno naszej planety;
   - poszerzenie wiedzy na temat nurtu zero waste.
2. Regulamin konkursu:
     - konkurs kierowany jest do uczniów ZS nr 33 w Bydgoszczy z klas IV-VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych
     - zadaniem konkursowym jest indywidualne i samodzielne stworzenie mapy myśli/sketchnotki (rysunkowej lub tekstowej) odpowiadającej na następujące pytania:
1. Co myślisz o ekologii?
2. Czy Ty żyjesz ekologicznie?
3. Jakie są Twoje pomysły na życie w zgodzie z zero waste?
3. Każda praca powinna zawierać następujące dane:
  - imię i nazwisko dziecka, wiek, klasę, nazwę oddziału;
  - do pracy należy dołączyć zgodę rodzica na udział dziecka w konkursie.
4. Kryteria oceny:
  - poprawność, zgodność z tematem wykonanego zadania oraz kreatywność
5. Czas trwania konkursu: 17.10.2022 – 27.10.2022 r.
6. Prace należy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub bezpośrednio do organizatorów.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 04.11.2022 r. Autorzy prac z największą liczbą zdobytych punktów otrzymają nagrody i dyplomy.
7. Lista laureatów zostanie zamieszczona na stronie na stronie internetowej naszej szkoły: www.zs.33.bydgoszcz.pl
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i dobrej zabawy.

Organizatorzy: Anna Osowska, Bożena Gęborys, Aleksandra Matuszak