Konkursy i wystawy /

Zaproszenie do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt.: „Górskie pejzaże”

Cele konkursu:

1. Uwrażliwienie dzieci na piękno górskich krajobrazów.
  2. Promowanie plastycznych osiągnięć uczniów.
  3. Wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.
  4. Rozbudzanie i rozwijanie indywidualnych zdolności twórczych.

Warunki konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów ZS 33.
  2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie płaskiej pracy plastycznej, zgodnej z tematem konkursu, w formacie A-4 lub A-3.
  3. Indywidualnie wykonane prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:
    • dzieci przedszkolne,
    • uczniowie klas I-IV,
    • uczniowie klas V-VIII,
    • uczniowie szkół ponadpodstawowych
  4. Każda praca powinna zawierać następujące dane:
    • imię, nazwisko, wiek i klasę ucznia,
    • zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursiei przetwarzanie jego danych osobowych przez ZS 33 w celach konkursowych.
  5. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i dyplomy.
  6. Czas trwania konkursu: 09.01-27.01.2023 r.
  7. Prace należy przesłać na adres: Zespół Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy,
    ul. Skłodowskiej-Curie 4, 85-094 Bydgoszcz, tel. /52/345 28 17.
    Prace można też dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły w godz. 8.00 – 15.00.
  8. Informacje o przebiegu i podsumowaniu konkursu będą zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły: www.zs33.bydgoszcz.pl

Życzymy powodzenia w konkursie.

Organizatorzy: Iwona Górczyńska, Monika Krajniak