Konkursy i wystawy /

Wystawa "Wspomnienia z wakacji".

Serdecznie zapraszam do obejrzenia wystawy plastycznej "Wspomnienia z wakacji" w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1. Wystawa składa się z 41 prac, które wykonali uczniowie naszej szkoły przebywający na leczeniu w Klinikach Chirurgii, Ortopedii, Okulistyki i Gastroenterologii. Prace są wyrazem przeżyć i wspomnień minionych wakacji. Wykonali je dzieci na zajęciach terapeutycznych. Do prac zostały użyte różnorodne materiały i techniki. Wystawa jest ozdobą holu szpitala i budzi żywe zainteresowanie oglądających, a jej autorzy mają poczucie satysfakcji ze swoich dokonań. Zamieszczam kilka zdjęć z wystawy.
Iwona Górczyńska