Konkursy i wystawy /

Wystawa plastyczna „Jesień w naszych pracach” w Niepublicznym Przedszkolu „Tęcza” w Bydgoszczy.

W dniach od 28 października do 10 listopada po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią została zorganizowana w Niepublicznym Przedszkolu „Tęcza” w Bydgoszczy kolejna wystawa prac dzieci ze szkoły szpitalnej.
   Prace plastyczne wykonali uczniowie hospitalizowani w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym na oddziałach laryngologii i chirurgii. „Dzieła” zostały wykonane na pozalekcyjnych zajęciach wychowawczych. Autorzy prac zastosowali ciekawe techniki plastyczne, a prace były oglądane i podziwiane przez przedszkolaki i ich opiekunów. Wystawa spotkała się ze sporym zainteresowaniem dzieci i dorosłych.

Maria Kozik
Marlena Stamm - Bossak