Konkursy i wystawy /

Zaproszenie do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Portret mojego Pupila”

Cele konkursu:
1. Rozwijanie kreatywności i wyobraźni twórczej dzieci.
2. Doskonalenie umiejętności manualnych uczniów oraz wdrażanie do łączenia różnorodnych technik plastycznych.
3. Poszerzanie wiedzy uczniów na temat życia i zachowań zwierząt domowych.
4. Odreagowanie napięć emocjonalnych związanych z hospitalizacją.

Warunki konkursu:
1. Konkurs adresowany jest do uczniów ZS nr 33 – pacjentów oddziałów dziecięcych bydgoskich szpitali.
2. Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie płaskiej pracy plastycznej, zgodnie z tematem konkursu, w formacie A-4 lub A-3.
3. Indywidualnie wykonane prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:
• dzieci w wieku przedszkolnym,
• uczniowie klas I – III,
• uczniowie klas IV – VIII,
• uczniowie klas ponadpodstawowych.
4. Każda praca powinna zawierać następujące dane:
• imię, nazwisko, wiek i klasę ucznia,
• nazwę oddziału i nazwisko nauczyciela,
• zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie oraz przetwarzanie jego danych osobowych przez ZS nr 33 na potrzeby konkursu.
5. Czas trwania konkursu 04.10.2021 – 18.10.2021.
6. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i dyplomy. O sposobie ich wręczenia opiekunowie laureatów poinformowani będą telefonicznie.
7. Pokonkursowa wystawa prac będzie miała miejsce na przełomie października i listopada w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Bydgoszczy przy
ul. Marii Skłodowskiej – Curie 4, w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy – filia nr 16 oraz w Przychodni weterynaryjnej „Aura” w Łochowie.
8. Prace należy dostarczać do sekretariatu szkoły lub bezpośrednio
do organizatorów konkursu. Adres:
Zespół Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej
w Bydgoszczy,
ul. Marii Skłodowskiej – Curie 4, 85-094 Bydgoszcz
tel. /52/ 345 28 17

Życzymy powodzenia w konkursie.

Organizatorzy:
Ilona Jeziorkowska,