Konkursy i wystawy /

Zaproszenie do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Piękno mojego kraju”

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej uczących się na wszystkich oddziałach szpitalnych naszej szkoły. Prace będą oceniane w następujących kategoriach wiekowych:
- uczniowie klas IV - VI SP
- uczniowie klas VII – VIII SP
- uczniowie klas ponadpodstawowych.

CELE KONKURSU:
• rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych naszą Ojczyzną;
• rozwijanie uzdolnień plastycznych i twórczej wyobraźni;
• poszerzanie wiadomości o miejscach szczególnie ciekawych pod względem przyrodniczym znajdujących się w Polsce;
• rozwijanie wrażliwości na piękno i różnorodność przyrodniczą naszego kraju;
• umożliwienie uczniom uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie.

PRZEBIEG KONKURSU:
• Konkurs trwa od 11 października do 29 października 2021 r.
• Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu płaskiej pracy plastycznej, w formacie A4 lub A3, dowolną techniką z wykorzystaniem różnorodnych materiałów zdobniczych.
• Każda praca powinna zawierać następujące dane (imię, nazwisko, wiek - klasę ucznia, nazwę oddziału, numer telefonu kontaktowego, zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie jego danych przez ZS nr 33).

Konkurs zostanie rozstrzygnięty na początku listopada 2021 r. a lista laureatów będzie zamieszczona na stronie internetowej szkoły.
Wszystkie prace przechodzą na własność organizatorów. O sposobie wręczenia nagród laureaci zostaną poinformowani telefonicznie. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody i dyplomy.

UCZESTNIKOM KONKURSU ŻYCZYMY POWODZENIA!

Organizatorzy konkursu: Honorata Glaza-Gulgowska, Aleksandra Matuszak, Bożena Gęborys