Konkursy i wystawy /

Podsumowanie konkursu „Wspaniali bohaterowie Disneya”

Większość bajek Disneya to już kultowe produkcje. Bohaterowie Disneya od zawsze wzbudzali w widzach wiele emocji: zwykle piękni, pełni uroku i zalotni. Nawet w złych charakterach dało się dostrzec dobre cechy. Celem konkursu było zachęcanie uczniów do aktywnej działalności plastycznej poprzez rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności, a także poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych, ciekawych materiałów oraz technik. Zadaniem konkursowym było samodzielne wykonanie pracy plastycznej, płaskiej, w formacie A4 lub A3 dowolną techniką plastyczną, przedstawiającej wybranego, bajkowego bohatera W. Disneya. Na konkurs wpłynęło 26 prac z 7 oddziałów szpitalnych. Komisja przyznała 12 nagród w czterech kategoriach wiekowych.

Nagrodzone osoby
Kategoria: Przedszkole