Konkursy i wystawy /

Podsumowanie konkursu szkolnego „Mój SAFEnet”

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez Internetu. Codziennie korzystamy z milionów informacji, filmów, tekstów, obrazów, bez których funkcjonowanie młodych ludzi wydaje się być niemożliwe. Zadaniem konkursowym było samodzielne wykonanie pracy plastycznej, płaskiej, w formacie A4 lub A3 dowolną techniką, przedstawiającej rozsądne i bezpieczne korzystanie z Sieci Internet. Na konkurs wpłynęły 22 prace z 6 oddziałów szpitalnych. Komisja przyznała 12 nagród następującym osobom:

Kategoria: klasy IV-VIII
1 miejsce – Zuzanna Tomaszewska