Konkursy i wystawy /

Zaproszenie do udziału w szkolnym konkursie „Pomysłowe budowle z LEGO”

Cele konkursu:

1. Odreagowanie stresów wynikających z zabiegów szpitalnych.
2. Doskonalenie kreatywnego myślenia.
3. Kształtowanie postawy samodzielnego działania.
4. Umożliwienie osiągnięcia sukcesu.

Warunki konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów ZS nr 33 - pacjentów oddziałów dziecięcych bydgoskich szpitali.
2. Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie dowolnej budowli z klocków LEGO.
3. Indywidualnie wykonane prace będą oceniane w oparciu o nadesłane zdjęcia (wykonane przez nauczycieli).
4. Zdjęcia powinny być opisane:
- imię, nazwisko, wiek i klasę ucznia,
- nazwę oddziału,
- zgodę rodzica/opiekuna na upublicznienie wizerunku (tylko dla chętnych)
5. Czas trwania konkursu od 25 stycznia do 28 stycznia 2021r.
6. Autorzy najciekawszych (po jednym z każdego oddziału) budowli otrzymają nagrody i dyplomy.
7. Zdjęcia budowli ( np. budynków, zwierząt, samolotów, statków, postaci itp.) zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły i FB.
8. Zdjęcia (dobrej jakości) należy przesyłać do:
B. Kocoń, M. Modrzyńskiej, K. Lewandowskiej

Życzymy przyjemnej zabawy.