Konkursy i wystawy /

Zaproszenie do udziału w szkolnym konkursie plastycznym „Podziel się radością”

Cele konkursu:
- przeciwdziałanie skutkom izolacji szpitalnej w szczególnie trudnym czasie pandemii,
- rozbudzanie potrzeby kreowania pozytywnych emocji, szczególnie radości,
- wzmacnianie poczucia wiary we własne możliwości,
- rozwijanie poczucia empatii wobec innych ludzi,
- pobudzanie aktywności twórczej i kreatywności uczniów.

2. Warunki konkursu:
- Konkurs adresowany jest do uczniów ZS nr 33 - pacjentów oddziałów dziecięcych bydgoskich szpitali.
- Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie płaskiej pracy plastycznej o treści humorystycznej, która zainteresuje odbiorcę i wywoła u niego uśmiech.
- Prace należy wykonać w formacie A-4 lub A-3.

3. Wykonane prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:
- uczniowie klas 0-III,
- uczniowie klas IV-VI,
- uczniowie klasy VII – VIII,
- uczniowie klas ponadpodstawowych.

4. Każda praca powinna zawierać następujące dane:
- imię, nazwisko, wiek i klasę ucznia, nr telefonu, adres domowy- nazwę oddziału i nazwisko nauczyciela,
- zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie oraz przetwarzanie jego danych osobowych przez ZS nr 33.

5. Czas trwania konkursu 17. 05. 2021 – 31. 05. 2021

6. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i dyplomy. O sposobie ich wręczenia opiekunowie laureatów poinformowani będą telefonicznie.

7. Pokonkursowa wystawa prac będzie miała miejsce w holu Wojewódzkiego Szpitala Uniwersyteckiego nr 1.

8. Prace należy dostarczać do sekretariatu szkoły lub do organizatorów.

Życzymy powodzenia w konkursie
Organizatorzy: A . Kiernicka, K. Sypniewska, M. Ziętara