Konkursy i wystawy /

Zaproszenie dla klas I-III do wzięcia udziału w szkolnym konkursie „Matematyka jest wśród nas”

Cele konkursu:

1. Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych u dzieci w młodszym wieku szkolnym.
2. Wykazanie się wyobraźnią i logicznym myśleniem przy rozwiązywaniu problemów matematycznych.
2. Utrwalenie działań matematycznych poprzez ćwiczenia i zabawy dydaktyczne.
3. Umożliwienie dziecku sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu matematyki oraz osiągnięcie sukcesu.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klasy I, II i III SP Zespołu Szkół nr 33
w Bydgoszczy.
2. Przedmiotem konkursu jest samodzielne rozwiązanie zadań matematycznych.
3. Zadania będą opracowane w trzech kategoriach wiekowych :
- klasa I
- klasa II
- klasa III
4. Każda praca powinna zawierać następujące dane:
- imię i nazwisko ucznia, klasę, oddział
- adres domowy ucznia
- numer telefonu kontaktowego
- imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna
- zgodę rodzica na udział ucznia w konkursie i wykorzystanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.
5. Czas trwania konkursu: od 15 kwietnia do 20 maja 2021r.
6. Nagrody i dyplomy zostaną laureatom wysłane pocztą lub przekazane na oddział.
7. Dostarczenie prac na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie nazwisk laureatów na stronie internetowej szkoły www.zs33.bydgoszcz.pl

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia w konkursie.

Organizatorzy: B. Deptuła,K. Sypniewska