Konkursy i wystawy /

Wyniki konkursu fizycznego "Potyczki z Einsteinem” dla klas VII i VIII szkoły podstawowej „w roku szkolnym 2020/2021 – edycja trzecia.

28 maja 2021 r. roku wyłoniono zwycięzców trzeciej edycji konkursu fizycznego ”Potyczki z Einsteinem”. W konkursie brali udział uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych – pacjenci oddziałów dziecięcych bydgoskich szpitali. Konkurs polegał na rozwiązaniu 10 zadań zawierających treści programowe realizowane w podstawie programowej z takich przedmiotów jak fizyka oraz chemia a także elementy przyrody. Do rozwiązania zadań przydało się logiczne myślenie oraz zastosowanie praw fizycznych. Walka była bardzo zacięta. Oto zwycięzcy wyłonieni przez komisje konkursową:

Oto zwycięzcy:

1 miejsca: Marcelina VII