Konkursy i wystawy /

Sprawozdanie z konkursu „Nasi skrzydlaci przyjaciele”.

W ramach podsumowania projektu PTAKI POLSKI zorganizowano szkolny konkurs związany z jego tematem.
Jego celem było nie tylko ukazanie różnorodności ptaków żyjących w różnych ekosystemach naszego kraju ale także rozwijanie umiejętności ekspresyjnego wyrażania własnych obserwacji.
W konkursie tym udział wzięli uczniowie zarówno przedszkola jak i klas podstawowych. Dostarczono 27 prac. Nagrodzono następujące osoby:

W kategorii PRZEDSZKOLE
I miejsce Zoja z oddziału onkologii
II miejsce Piotr z oddziału reumatologii
III miejsce Joanna z oddziału neurologii

W kategorii klas I –III
I miejsce Marta z oddziału neurochirurgii
I miejsce Szymon z oddziału hematologii
II miejsce Antonina z oddziału neurochirurgii
III miejsce Maja z oddziału kardiologii

W kategorii klas IV – VIII
I miejsce Natalia z oddziału neurologii
I miejsce Paula z oddziału reumatologii
II miejsce Julia z oddziału neurologii
III miejsce Julia z oddziału neurologii

Wszystkim uczestnikom gratulujemy! Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na oddziałach lub przesłane pocztą. Pokonkursowa wystawa prac ma miejsce w holu WSD.

Opracowała: Beata Kocoń