Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt. ”Kotylion, czy kokarda?”.

W ramach realizacji przez naszą szkołę działań związanych z edukacją patriotyczną zorganizowany został w maju szkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Kotylion, czy kokarda?”.
Jak już wskazuje tytuł, zadaniem uczniów i przedszkolaków było wykonanie patriotycznej ozdoby wzorowanej swobodnie na kokardzie narodowej. Zajęcia plastyczne poprzedzone były pogadankami i pokazami wyjaśniającymi różnicę między ową kokardą narodową, a kotylionem.
Wyzwanie podjęło 32 uczniów.
Prace wykonane były z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Wyrażały pomysłowość
i wyobraźnię ich autorów. Podstawowym materiałem twórczym był oczywiście biały i czerwony papier, ale nie zabrakło również…. guzików, piór i puzzli.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów.
Grupa przedszkolna:
I miejsce – Maciej Puczyński - Reumatologia
II miejsce – Tymoteusz Andrysik - Neurologia
III miejsce – Dagmara Wiśniewska – Laryngologia

Klasy I - III
I miejsce – Jan Wata – Laryngologia
II miejsce – Wiktor Małkowski – Reumatologii
III miejsce - Natalii Dołkowska – Pneumonologia
Wyróżnienie – Małgosia Szydłowska – Reumatologia

Klasy IV – VIII
I miejsce – Weronika Manelska – Neurologia
II miejsce – Aleksandra Tracz – Kardiologii
III miejsce – Wiktoria Raus – Laryngologia
Wyróżnieni – Kacper Górka – Pneumonologia

Szkoła średnia
I miejsce – Teresa Krawczyk - Kardiologii
II miejsce – Roksana Witkowska - Pneumonologia
III miejsce – Judyta Kaliniak – Kardiologii

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.
Dyplomy i nagrody zostaną dostarczone na oddziały szpitalne, przesłane pocztą lub poczekają ma osobisty odbiór w siedzibie dyrekcji szkoły przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 4.

Opracowała: Beata Deptuła