Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu "Mamy kota na punkcie kotów"

W dniach od 15.02.2021 – 27.02.2021 roku w Zespole Szkół nr 33 w Bydgoszczy przeprowadzony został szkolny konkurs plastyczny na temat: Mamy kota na punkcie kotów. Celem konkursu było: rozwijanie wyobraźni i twórczej aktywności naszych uczniów, doskonalenie ich umiejętności manualnych oraz wdrażanie do estetycznego łączenia różnorodnych technik plastycznych, a także poszerzanie wiedzy dzieci i młodzieży na temat życia i zachowań kotów.
Na konkurs wpłynęły 43 prace z 11 oddziałów szpitalnych. Prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych: przedszkolnej, kl. I – III szkoły podstawowej, kl. IV – VIII szkołoraz klasy ponadpodstawowe. Komisja przyznała 14 nagród i 9 wyróżnień.

Nagrodzono następujących uczestników:

W grupie przedszkolnej:
I miejsce – Nela Retecka Szpital Uniwersytecki nr 1.
II miejsce – Tymoteusz Sieracki WSD i Zuzanna Wiśniewska Szpital Uniwersytecki nr 1.
III miejsce – Wojciech Słoma WSD.

W kategorii kl. I – III SP:
I miejsce – Julia Matusiak Szpital Uniwersytecki nr 1.
II miejsce – Agata Bucoń Szpital Uniwersytecki nr 1.
III miejsce – Maciej Muzalewski WSD.

W kategorii kl. IV – VIII SP:
I miejsce – Wiktoria Orkiszewska WSD.
II miejsce – Maksymilian Sobieralski WSD.
III miejsce – Wiktoria Dembska WSD i Jakub Jurczyk WSD.

W kategorii klas ponadpodstawowych:
I miejsce – Apolonia Mrozik WSD.
II miejsce – Daniel Budnik WSD.
III miejsce – Zuzanna Piotrowska Szpital Uniwersytecki nr 1.

Ponadto przyznano 9 wyróżnień, które otrzymują:
Paweł Korpal WSD, Bartosz Ziółkowski Szpital Uniwersytecki nr 1, Sara Wujciak WSD, Jakub Rebelak WSD, Wojciech Krysiak WSD, Jan Lichowski WSD, Oliwia Kałdowska WSD, Eliza Kaszlińska WSD, Joanna Chmara WSD.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie oraz ciekawą interpretację tematu, a uczniom nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Nagrody i wyróżnienia można odbierać od 17 marca 2021 r. w sekretariacie ZS nr 33 przy ul. M. Skłodowskiej Curie 4 w Bydgoszczy (gmach Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej).

Organizatorzy:
Marta Modrzyńska i Maria Górska