Konkursy i wystawy /

Pokonkursowa wystawa plastyczna „Bezpiecznie w czasie pandemii koronawirusa”

Włączając się w walkę z trwającą od dłuższego czasu pandemią koronawirusa na świecie, nauczyciele Zespołu Szkół nr 33 w Bydgoszczy zorganizowali szkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpiecznie w czasie pandemii koronawirusa”. W konkursie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły przebywający w różnych oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego i Szpitala Uniwersyteckiego nr 1. Powstało wiele oryginalnych prac z wykorzystaniem ciekawych technik plastycznych, które zostały zaprezentowane na pokonkursowej wystawie prac plastycznych pod tym samym tytułem w holu Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 oraz w holu Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy.
Poniżej zamieszczamy zdjęcia z wystawy.

notatka i zdjęcia

Iwona Górczyńska