Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu "Moja wymarzona choinka".

Choinko, choinko, piękna jak las… Wszystkie dzieci czekają kiedy pojawi się w naszym domu. Wtedy możemy marzyć o pięknych świętach i prezentach. Ona sama jest już dla nas prezentem, więc pragniemy ją ślicznie przyozdobić. Właśnie o rozwój dziecięcej wyobraźni i kreatywności chodziło nam przy organizacji tego konkursu, który był jednocześnie ewaluacją projektu „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”. Wzięło w nim udział 34 uczniów z 9 oddziałów. Organizatorzy kierowali się samodzielnością wykonanych prac, różnorodnością technik plastycznych i kreatywnością uczestników.
Nagrodzono następujących uczniów:

W kategorii Przedszkole
I miejsce Nikola Kwasigroch
II miejsce Hubert Borek
III miejsce Marcelina Szulc

W kategorii klas I - III
I miejsce Teresa Skonieczna
I miejsce Aurelia Szafrańska
II miejsce Dominik Brzozowiec
III miejsce Kornelia Pawlak
wyróżnienie Weronika Bisikierska
wyróżnienie Szymon Gabrysiak

W kategorii klas IV - VIII
I miejsce Zuzanna Rychert
II miejsce Joanna Siódmiak
III miejsce Szymon Olejnik
wyróżnienie Rokasana Wittkowska

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. O sposobie wręczenia nagród uczniowie zostaną poinformowani telefonicznie po dniu 15 stycznia. Wystawa prac konkursowych będzie miała miejsce w Przedszkolu „Tęcza” w styczniu 2020.
opracowała Bożena Dorszewska