Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu "Jesienny spacer po Bydgoszczy"

W dniach od 07.10.2019 – 25.10.2019 roku w Zespole Szkół nr 33 w Bydgoszczy przeprowadzony został szkolny konkurs plastyczny na temat: Jesienny spacer po Bydgoszczy. Poprzez różnorodne zajęcia plastyczne oraz tematyczne, uczniowie mieli okazję zniwelować napięcia związane z chorobą i pobytem w szpitalu, poznawali ciekawe zakątki miasta Bydgoszczy, a także rozwijali swoje umiejętności manualne.
Na konkurs wpłynęło 47 prac z 11 oddziałów szpitalnych. Prace oceniono w czterech kategoriach wiekowych: przedszkole, kl. I – IV SP, kl. V – VIII SP oraz klasy ponadpodstawowe. Komisja przyznała 15 nagród i 5 wyróżnień.
Nagrodzono następujących uczestników:
W grupie przedszkolnej:
I miejsce – Hanna Polkowska
II miejsce – Michał Górecki
III miejsce – Jakub Tomke

W kategorii kl. I – IV SP:
I miejsce – Borys Lewicki
II miejsce – Maja Szczygielska
III miejsce – Gabriela Kacprzak
Daniel Wabiszewski

W kategorii kl. V – VIII SP:
I miejsce – Natalia Batkowska
Zofia Szczepanik
II miejsce – Paulina Tuzińska
Łucja Kwiatkowska
III miejsce – Krzysztof Dąbrowski

W kategorii klas ponadpodstawowych :
I miejsce - Nadia Rotnicka
II miejsce – Karolina Wozowicz
III miejsce – Alicja Struck

Ponadto przyznano 5 wyróżnień, które otrzymują:
Mateusz Falkiewicz
Robert Popiela
Karolina Wątorska
Antoni Kopeć
Adrian Kminikowski.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękne i pomysłowe prace, a uczniom nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Nagrody można odbierać od 07.11.2019 r. w sekretariacie ZS nr 33 przy ul. M. Skłodowskiej Curie 4 (gmach Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej).

Organizatorzy:
J. Michalak, M. Stamm Bossak, M. Pawlak, M. Górska