Konkursy i wystawy / Konkursy 2018/2019

Wyniki konkursu fizycznego dla klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum pt. „Potyczki z Einsteinem” w roku szkolnym 2018/2019 – edycja druga.

21 grudnia 2018 roku wyłoniono zwycięzców drugiej edycji konkursu fizycznego ”Potyczki z Einsteinem”. W konkursie brali udział uczniowie klas siódmych, ósmych oraz klasy trzeciej gimnazjum – pacjenci oddziałów dziecięcych bydgoskich szpitali. Konkurs polegał na rozwiązaniu 10 zadań zawierających treści programowe realizowane w podstawie programowej z takich przedmiotów jak fizyka oraz chemia a także elementy przyrody. Do rozwiązania zadań przydało się logiczne myślenie oraz zastosowanie praw fizycznych. Walka była bardzo zacięta. Komisja konkursowa postanowiła przyznać trzy pierwsze miejsca oraz jedno drugie.

Oto zwycięzcy:
1 miejsca: Maja S., Radosław K., Maja K.
2 miejsce: Wiktoria K.

Gratulujemy!!!