Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.: „Na zdrowo, na wesoło, na sportowo”.

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Serca stały się kolejną okazją aby rozmawiać z dziećmi i młodzieżą na temat zdrowego stylu życia i dbałości o własne dobre samopoczucie. W październiku uczniowie przebywający na leczeniu w szpitalach oraz sanatoriach całej Polski mieli możliwość zaprezentować swoje talenty plastyczne pogłębiając jednocześnie wiedzę na temat tego jak żyć aby mieć zdrowe serce. Wszystko to za sprawą ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.: „Na zdrowo, na wesoło, na sportowo” zorganizowanego przez nauczycieli naszej szkoły. Głównymi celami tego przedsięwzięcia było zarówno kształtowanie świadomości i aktywnej postawy dzieci wobec zdrowego stylu życia jak i rozwijanie wyobraźni oraz inwencji twórczej naszych podopiecznych.
Konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Na adres naszej placówki nadesłano bardzo wiele pięknych prac. Dzieci wykazały się, jak zwykle, dużą dozą pomysłowości i wyobraźnią, która zaowocowała różnorodnymi dziełami młodych artystów. Wszystko to sprawiło, że komisja konkursowa miała trudne zadanie aby nagrodzić najlepsze prace. Nagrodzono następujące osoby:

PPRZEDSZKOLE:

I miejsce: Sandra Dębska ZS nr 33 Bydgoszcz
II miejsce: Patrycja Staszczyk ZSS nr 78 Warszawa
wyróżnienie: Ewa Sztoner ZSS nr 6/ONK/Katowice

Dyplomy i nagrody zostaną przesłane pocztą. Najciekawsze prace będą pokazane na pokonkursowej wystawie w holu Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów oraz dużo zdrowia.
Opracowała: Marta Kozłowska