Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu „Bożonarodzeniowe upominki dla najbliższych.”

Szczęście nie jest rezultatem tego, co zdobywamy – ale tego, co dajemy – powiedział Ben Carson.
Jeśli robimy coś dla kogoś, wkładamy w to dużo serca i myśli. A kiedy obdarowany się cieszy i wzrusza, to odczuwamy prawdziwą radość. Pragnąc uświadomić dzieciom jak ważne jest dawanie, zorganizowaliśmy konkurs „Bożonarodzeniowe upominki dla najbliższych”. Wykonanie upominku rozwija wyobraźnię i aktywność twórczą, doskonali sprawność manualną oraz rozwija umiejętność wykorzystania i łączenia różnych technik plastycznych, a nade wszystko kształtuje postawę empatii. Wszystkie zrobione przez dzieci prace przeznaczyliśmy na upominki dla osób starszych z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mińskiej w Bydgoszczy.
Chcąc docenić wkład pracy i pomysłowość uczestników konkursu nagrodziliśmy 14 osób, których upominki znalazły się wśród 62 dostarczonych prac.
Laureaci:
W kategorii klas I - III
I miejsce Natalia Krasucka
II miejsce Maciej Bruski

W kategorii klas IV – VI
I miejsce Otylia Jaszkowska
I miejsce Wiktoria Krzyżanowska – Cabel
II miejsce Julia Rumińska
III miejsce Julia Maćkowska
Wyróżnienie Maja Stachowiak
Wyróżnienie Małgorzata kowalska
Wyróżnienie Klaudia Sołdyga

W kategorii klas VII, VIII, gimnazjum
I miejsce Monika Szachniewicz
II miejsce Dominika Szczygielska
III miejsce Marta Pokrętowska
Wyróżnienie Michalina Schulz
Wyróżnienie Bartosz Dykowski

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, że wzięli udział w konkursie.

Nagrody można odebierać od 03.01.2019r. w Zespole Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej ul. Marii Skłodowskiej – Curie 4, 85-094 Bydgoszcz tel. /52/ 345 28 17 (sekretariat - w godz. 8.00 – 15.00)

Beata Kocoń