Konkursy i wystawy /

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU pt.: „Podróżuj z klasą”

Konkurs ten skierowany był do uczniów naszej szkoły przebywających na leczeniu
w bydgoskich szpitalach. Przebiegał w trzech kategoriach wiekowych:
- VII-VIII SP
- III Gimnazjum
- I-III LO

Głównym celem konkursu było przybliżenie i popularyzacja wiedzy geograficznej, rozbudzanie zainteresowań geografią i turystyką oraz poszerzanie wiedzy o wlanym regionie, kraju oraz o kontynencie europejskim.
Przedmiotem konkursu było rozwiązanie karty konkursowej z quizem wiedzy. Uczniowie wykazali się znajomością w zakresie geografii i turystyki Europy.
Konkurs trwał od marca do kwietnia 2019 r. W konkursie wzięło udział 36 uczniów; spośród których zostało wyłonionych 3 zwycięzców.
Nagrody zdobyli:
• w kategorii klas VII-VIII SP
I miejsce: Urszula K.
• w kategorii klas gimnazjalnych
I miejsce: Szymon M.
• w kategorii klas ponadgimnazjalnych
I miejsce: Bartosz A.

Nagrody dla laureatówkonkursu zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w KP.

Zwycięzcom gratulujemy!!!
Anna Szopa Bożena Gęborys