Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Las dla nas my dla lasu”

Rozstrzygnięcie  konkursu plastycznego pt. „Las dla nas my dla lasu”

W konkursie wzięło udział 25 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum  uczących się w naszej szkole podczas pobytu w szpitalu. Głównymi celami konkursu było: zachęcanie uczniów do aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie naturalnej fascynacji światem przyrodniczym, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem.

W pracach konkursowych odkrywali swoje uzdolnienia plastyczne oraz twórczą wyobraźnię. Organizatorzy konkursu, przy ocenie prac, wzięli pod uwagę samodzielność ich wykonania, twórczą wyobraźnię oraz zgodność z tematem. W konkursie przyznano 11 nagród. Dzieła młodych twórców prezentowane są przez miesiąc styczeń na wystawie pokonkursowej  w holu Szpitala Uniwersyteckiego. Mamy nadzieję, że  wzbudzają zainteresowanie i przyciągną uwagę przechodniów.

W konkursie nagrodzono następujące osoby:

klasy I-III SP

I miejsce: Dawid Kaźmierczak, kl.I Chirurgia Dziecięca SU

II miejsce: Natalia Krasucka, kl. I  i Maja Matuszewska kl.1 ; Oddział Gastroenterologii SU

III miejsce: Łukasz Jurkiewicz kl.III Oddział Onkologii i Marysia Janicka Sawińska kl.II Oddział Reumatologii WSD

klasy IV-VI SP

I miejsce: Wiktoria Ptaszyńska kl.VI Oddział Gastroenterologii

II miejsce: Zuzanna Trzpil kl. V, Oddział Onkologii

III miejsce: Gabriela Sujka, kl. V, Oddział onkologii

klasy VII,VIII SP i III G

I miejsce: Karolina Filipowska-Szukała, kl. VIII K.Psych. SU

II miejsce: Monika Burzyńska, kl.III G K.Psych SU

III miejsce: Klaudia Górska, Gastroenterologia

Nagrody będą do odebrania na Oddziale  Onkologii lub w sekretariacie Szkoły.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Organizatorzy: K. Sypniewska, A. Kiernicka,  J. Rypolc