Konkursy i wystawy /

ZAPROSZENIE do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Szlakiem Wisły od gór aż po morze”

Cele konkursu:

1. Rozwijanie  zainteresowań  polską przyrodą, geografią i historią.
  2. Kształtowanie postawy patriotyzmu.
  3. Rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej.
  4. Doskonalenie sprawności manualnych oraz rozwijanie umiejętności wykorzystania i łączenia różnych technik plastycznych.
  5. Dążenie do uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie oraz samodzielne wykonanie pracy.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół województwa kujawsko – pomorskiego oraz  dzieci leczących się na bydgoskich oddziałach szpitalnych.
  2. Jego przedmiotem jest indywidualne, samodzielne  wykonanie płaskiej pracy  plastycznej w formacie A- 4 lub A-3.
  3. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną.
  4. Zostaną ocenione w trzech kategoriach wiekowych:
  • klasy I - III
  • klasy IV – VI
  • klasy gimnazjalne

5. Każda praca powinna zawierać następujące dane:

• imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła
  • imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna
  • numer telefonu kontaktowego
  • zgodę rodzica na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie jego danych przez ZS Nr 33 oraz Urząd Marszałkowski w Toruniu (pobierz załącznik).

6. Czas trwania konkursu:  od  04 września do 9 października 2017r.

7. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 13 października 2017 r., a lista laureatów umieszczona na stronie internetowej szkoły.

1. Wręczenie nagród i dyplomów oraz pokonkursowa wystawa prac będzie miała miejsce podczas X Ogólnopolskiej Konferencji szkoleniowej dla nauczycieli szkolnictwa szpitalnego i sanatoryjnego z terenu całej Polski oraz nauczycieli szkolnictwa masowego z regionu województwa kujawsko – pomorskiego.

O miejscu i godzinie spotkania poinformujemy laureatów telefonicznie.

1. Nadesłanie prac na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie nazwisk

laureatów na stronie internetowej szkoły   www.zs33.bydgoszcz.pl

Nadesłane prace przechodzą na własność organizatorów.

Prace prosimy przekazać na adres:

Zespół Szkół Nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej ul. Marii Skłodowskiej – Curie nr 4,

85-094 Bydgoszcz  tel. /52/ 345 28 17 (sekretariat - w godz. 8.00 – 15.00)

Życzymy wielu artystycznych przeżyć i powodzenia w konkursie.

Organizatorzy: mgr B. Deptuła, mgr B. Kocoń