Konkursy i wystawy /

Wyniki konkursu fizycznego dla klas 7 szkoły podstawowej i 2-3 gimnazjum pt. „Potyczki z Einsteinem” w roku szkolnym 2017/2018

20  marca 2018 roku wyłoniono zwycięzców konkursu fizycznego ”Potyczki z Einsteinem”. W konkursie brali udział uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjum –pacjenci oddziałów dziecięcych  bydgoskich szpitali. Konkurs polegał na rozwiązaniu 10 zadań zawierających treści programowe realizowane w podstawie programowej z przedmiotu fizyka  i nie tylko. Do rozwiązania  zadań przydało się logiczne myślenie oraz zastosowanie praw fizycznych. Walka była bardzo zacięta. Oto zwycięzcy:
1 miejsce: Paulina M.
2 miejsce: Mateusz Sz.