Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Ilustracja do mojej ulubionej książki"

Konkurs „Ilustracja do mojej ulubionej książki” adresowany był do dzieci i młodzieży przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych przebywających na leczeniu w szpitalach na terenie całej Polski. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie umiejętności ekspresyjnego wyrażania własnych przeżyć oraz rozwijanie umiejętności plastycznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Nadesłano 123 prace z wielu szkół i przedszkoli (z Krakowa , Rzeszowa, Ciechocinka, Skoczowa, Olsztyna, Inowrocławia, Szczecina, Łodzi, Białegostoku, Gdańska, Zabrza, Kołobrzegu, Wałbrzycha i Bydgoszczy). Uczestnicy wykazali się kreatywnością i pomysłowością wykonanując swoje prace różnymi technikami plastycznymi.

Zostały nagrodzone następujące osoby w kategorii:

Przedszkole:

III miejsce Klaudia Wiórek ZS Rzeszów
III miejsce Patrycja Buszta ZS Rzeszów
Wyróżnienie Patrycja Pacek ZSS nr 3 Kraków

Wszystkim serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Organizator: Iwona Górczyńska