Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego „Szlakiem Wisły od gór aż po morze”

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…” - tak właśnie do tematu konkursu podeszli jej uczestnicy.
Artystyczne zmagania ukazały bardzo różnorodne efekty pracy. Wpisały się one w cele konkursu: rozwijanie zainteresowań polską przyrodą, geografią i historią, kształtowanie postawy patriotyzmu, a także rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej. Organizatorzy konkursu, przy ocenie nadesłanych 72 prac, wzięli pod uwagę samodzielność ich wykonania i zgodność z tematem.
Nagrodzona następujące osoby:

II miejsce Paulina Klawon ZPE-R Grudziądz
III miejsce Klaudia Rojek ZS nr 33 Bydgoszcz
Nagroda specjalna dla uczniów klasy III zet. SOSW Tuchola

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Wręczenie nagród i dyplomów, ufundowanych przez Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, oraz pokonkursowa wystawa prac odbędą się podczas X Ogólnopolskiej Konferencji szkoleniowej dla nauczycieli, w sali konferencyjnej Biblioteki UKW ul. Karola Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy.

Beata Deptuła, Beata Kocoń